Unitron, Oticon un Phonak dzirdes aparāti sniegs labāko iespējamo risinājumu jūsu dzirdei, neatkarīgi no dzirdes zuduma pakāpes un dzīvesveida.
Pirms dzirdes aparāta iegādes, konsultējaties ar dzirdes akustiķi, kurš izvērtēs dzirdes pārbaudes rezultātus, pacienta individuālās ikdienas prasības un atradīs vispiemērotāko tehnisko risinājumu vājdzirdības mazināšanai. Dzirdes aparāts tiek dots izmēģināt no 2 līdz 5 nedēļām. Tikai tad pieņemsiet gala lēmumu par labu vienam no modeļiem.

Standarta dzirdes aparāti

Pateicoties to unikālajam dizainam, šie aparāti ideāli iegulstas auss kanālā. Tie nodrošina optimālu un pilnīgu skanējumu.  Nav otra  tik maza un nepamanāma aparāta, bet tajā pat laikā ar tik milzīgu potenciālu.

  • Individuāli izgatavots tā, lai ideāli iegultu jūsu auss kanālā
  • Lielisks veiktspējas un diskrētuma apvienojums
  • Nepārspējama komforta sajūta un izcils skanējums

Ekonomiskais dzirdes aparāts

Phonak Tao Q tiek piedāvāti trīs individuāli izgatavojamos modeļos. Šie aparāti piedāvā lielisku skaņas kvalitāti par pārsteidzoši zemām cenām.

Dzirdes aparāts vienpusējam kurlumam

Ikdienā jūs sastopaties ar situāciju, kad atrodoties trokšņainā telpā jūs nedzirdat savu partneri vai kolēģi tikai tādēļ, ka runātājs nav jūsu dzirdošās auss pusē, vai arī jūs runājat pa telefonu un nenojaušat, kas notiek jums apkārt. Phonak CROS II dzirdes aparāts šo situāciju var mainīt. Tas ir gudrs risinājums vienpusējam kurlumam.