Skaistai un veselai sejas ādai!

Biorevitalizācija jeb dziļā mitrināšana ir estētiskās medicīnas injekciju metode, ar kuras palīdzību tiek atjaunots hialuronskābes deficīts ādā, stimulēta kolagēna produkcija, piešķirot tai jaunas, veselas ādas svaigumu, mirdzumu un elastīgumu.

Organismā esošais kolagēns ir proteīns, kas ir ādas, kaulu, skrimšļu, muskuļu un saišu sastāvā. To ražo fibroblasti – šūnas, kas atrodas dažādos saistaudos, arī ādā. Kolagēns gluži kā līme saista kopā ķermeņa audus, tam ir liela loma ādas tonusa uzturēšanā. Diemžēl ar laiku dažādu ārējo un organisma faktoru dēļ kolagēna sintēze palēninās, kā rezultātā ādas tonuss mazinās, tā kļūst plānāka, sausāka un izskatās vecāka. Biorevitalizācija tiek uzskatīta par mūsdienīgu un ļoti efektīvu ādas pretnovecošanās procedūru, ar kuras palīdzību tiek panākta dabīga ādas šūnu (fibroblastu) stimulēšana, veicinot kolagēna izstrādi.

LOR Klīnikā sejas, kakla, dekoltē ādas biorevitalizāciju veicam ar NEAUVIA Hydro Deluxe preparātu, kura sastāvā ir 18 mg/ml hialuronskābe un 0,01% kalcija hidroksilapatīts. Tas tiek injicēts ādā, radot tikai minimālu diskomfortu procedūras laikā. Inovatīvā preparāta sastāvā esošais kalcija hidroksilapatīts ir cilvēka organismam droša dabīga minerālviela, kuru ievadot ādā tiek stimulēta kolagēna ražošana. Biorevitalizācijas rezultātā uzlabojas ādas blīvums un elasticitāte. Tai pat laikā hialuronskābe nodrošina ādai ideālu mitrināšanu un revitalizāciju. Līdzekļa sastāvā ir arī aminoskābes – glicīns un L-prolīns, kuri ir nozīmīgi komponenti, lai kolagēns varētu tikt ražots.

Ar biorevitalizācijas palīdzību tiek panākta:

Biorevitalizācijas terapija:

  1. Ārsts novērtē Jūsu ādas stāvokli, izvēlas jūsu ādai piemērotu injekcijas metodi un preparāta daudzumu
  2. Procedūras ilgums ir aptuveni 30 minūtes, atkarībā no apstrādājamās zonas lieluma
  3. Optimālam rezultātam iesaka veikt biorevitalizācijas procedūru kursu, tas ir, 3-4 procedūras ar 3 nedēļu intervālu. Vienas procedūras laikā injicē maksimāli 5ml līdzekļa
  4. Procedūras noslēgumā tiek aplicēts reģenerējošs krēms

Pēc procedūras drīkst atgriezties savās ikdienas gaitās, taču sagaidāms neliels apsārtums un papulas injekciju vietā, kas mazinās jau nākamajās dienās pēc biorevitalizācijas procedūras.

Injekcijas veic LOR klīnikas ārste Daiga Lifšica, kura papildus specialitātei otorinolaringoloģijā ir apguvusi estētisko injekciju tehnikas Londonā, kā arī izgājusi NEAUVIA individuālās apmācības biorevitalizācijas preparāta pielietošanā.