Līdz 6.aprīlim LOR Klīnikas filiāle Juglā, Brīvības gatvē 410 ir slēgta

Vārds, uzvārdsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Оtorinolaringologs
Kristīne Broka
Romāns Dzalbs
Andrejs Lifšics
Marks Ronis
Renārs Deksnis
Dzirdes aparātu akustiķis
Dina Tanberga
Edgars Akers
Audiologopēds
Evita Bugaja

Ārstu pieņemšanas laiki Pārdaugavā, Vienības gatvē 51

Vārds, uzvārdsPirmdienaOtrdienaTrešdienaCeturtdienaPiektdienaSestdiena
Оtorinolaringologs
Ilze Sokolova9.00-12.009.00-13.009.00-13.009.00-14.009.00-13.00
Ilze Dobele11.00-15.00
Kristaps Dambergs16.00-18.0016.20-18.00
Prof.Ligija Ķīse
Eva Grūdupa16.00-18.00
Andrejs Lifšics14.00-18.00
Jānis Sokolovs16.20-18.0016.20-18.00
Askolds Akers16.20-18.0016.20-17.30
Marks Ronis15.00-17.30
Renārs Deksnis13.00-16.0013.00-16.00
Inga Bite9.20-14.009.20-14.00
Otoneirologs
Atis Legzdiņš13.00-18.00
Logopēds/audiologopēds
Romēna Namniece15.00-18.0012.00-18.0015.00-17.30
Evita Bugaja15.00-18.00
Dzirdes aparātu akustiķis
Dina Tanberga10.00-14.00
Edgars Akers11.00-14.00
Bērnu neirologs
Guntis Rozentāls16.20-18.00
Alergologs
Dace Kārkliņa15.00-19.00
Gastroenterologs
Veneranda Duļbinska
Pediatrs