Dzirdes aparātu regulēšana

Dzirdes akustiķis konsultācijas laikā, Jūsu ausī ievietos dzirdes aparātu. Pielāgos to jūsu vājdzirdības pakāpei un jums pieņemamam skaļumam. Bez tam, jums tiks sīki paskaidrots, kā lietot dzirdes aparātu: kā to ievietot ausī,  kā kontrolēt skaļumu. Speciālists arī norādīs, kā jākopj dzirdes aparāts, kā jānomaina baterijas, jātīra to un jāžāvē. Visbeidzot, speciālists paskaidros jums, kā dzirdes aparāts reaģē dažādās situācijās. Tad varēsiet doties mājās ar savu jauno dzirdes aparātu.

Pirmie soļi dzirdes aparāta lietošanā

Pirmajās pāris dienās jums būs jāpierod pie jaunā dzirdes aparāta. Sākumā lietojiet to pāris stundas dienā jums pazīstamā vidē. Dažas lietas liksies neierastas. Vislabākais veids, kā pārbaudīt jauno dzirdes aparātu, ir runāt ar cilvēkiem vai skatīties TV pārraides. Jums  šķitīs jūsu pašu balss nepierasta vai pārāk skaļa, jo bijāt pieraduši runāt skaļi, lai dzirdētu sevi. Mēģiniet runāt nedaudz klusāk. Pierakstiet savas izjūtas – tas palīdzēs jūsu ārstam noregulēt dzirdes aparātu  atbilstošā skaļuma līmenī.

Atkārtota dzirdes akustiķa konsultācija jeb dzirdes aparātu regulēšana, ierasti tiek nozīmēta  divas nedēļas pēc  pirmreizējās konsultācijas,  lai uzlabotu pacienta komfortu un runas uztveres spēju. Balstoties uz pacienta atsauksmēm, speciālists veiks papildus dzirdes aparātu regulēšanu, kā arī nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu tehnisko palīglīdzekļu pilnvērtīgu pielietojumu. Dzirdes akustiķis atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un sniegs nepieciešamos padomus. Lai uzlabotu jūsu komfortu un runas uztveres spēju, dzirdes aparāts tiks noregulēts konsultāciju laikā

Pieteikt konsultāciju

piearsta_lorklinika