Aizauss aparāti

Unitron, Oticon un Phonak dzirdes aparāti sniegs labāko iespējamo risinājumu jūsu dzirdei, neatkarīgi no dzirdes zuduma pakāpes un dzīvesveida. Pirms dzirdes aparāta iegādes, konsultējaties ar dzirdes akustiķi, kurš izvērtēs dzirdes pārbaudes rezultātus, pacienta individuālās ikdienas prasības un atradīs vispiemērotāko tehnisko risinājumu vājdzirdības mazināšanai. Dzirdes aparāts tiek dots izmēģināt no 2 līdz 5 nedēļām. Tikai tad pieņemsiet

Dzirdes aparāti ar skaļruni ausī

Phonak Tehnoloģiski pilnvērtīgākie dzirdes aparāti ir aprīkoti ar jaunāko operētājsistēmu AutoSense OS. Šie dzirdes aparāti pieejami RIC formā (ar skaļruni auss kanālā). Pateicoties šo tehnoloģiju apvienojumam, tiek nodrošināts vislabākais skanējums pat vissarežģītākajās akustiskajās vidēs.

Oticon tehnoloģiski pilnvērtīgākie dzirdes aparāti ir aprīkoti ar jaunāko Velox™ platformu. Šie dzirdes aparāti pieejami RIC formā (ar skaļruni auss kanālā). Pateicoties šo tehnoloģiju apvienojumam, tiek nodrošināts vislabākais skanējums pat vissarežģītākajās akustiskajās vidēs.

Piemēroti dažādām vājdzirdības pakāpēm.
– Pilnībā automātiska darbība un pielāgošanās skaņas videi.
– Miniatūri izmēri
– Viegluma sajūta ausī

Dzirdes aparāti ar standarta auss ieliktni.

Oticon, Unitron un Phonak ražoties dzirdes aparāti ir piemēroti dažādām vājdzirdības pakāpēm. Nodrošina runas izšķirtspēju dažādās skaņu situācijās, proti, veikalā, uz ielas, transporta līdzeklī, skolā utt.

Nēsājami aiz auss un pēc formas iespējami diskrēti.

Dzirdes aparāti bērniem

Jaunākā dzirdes aparātu saime gan Oticon, gan Phonak īpaši veidota bērniem. Dzirdes aparāti veidoti praktiski visām vājdzirdības pakāpēm, komunicēšanās prasībām un personībām.

Šajos aparātos apvienotas jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj bērnam dzirdēt vairāk svarīgas runas skaņas, sarunāties pa tālruni, vējainās situācijās vai pusdienu telpā. Šīs un citas funkcijas apvienotas vizuāli pievilcīgos modeļos.

Dzirdes aparāts vienpusējam kurlumam

Ikdienā jūs sastopaties ar situāciju, kad atrodoties trokšņainā telpā jūs nedzirdat savu partneri vai kolēģi tikai tādēļ, ka runātājs nav jūsu dzirdošās auss pusē, vai arī jūs runājat pa telefonu un nenojaušat, kas notiek jums apkārt. Phonak CROS II dzirdes aparāts šo situāciju var mainīt. Tas ir gudrs risinājums vienpusējam kurlumam.